SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
181 559 €
(1 746 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
104 τ.μ.
бул. България

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

оф.25241 ЛУКСОЗЕН КОМЛЕКС ! АКТ 16 ! ПРЕМИУМ СТРОИТЕЛ ! ПАРКОМЯСТО ! Предлагаме ВИ да закупите отличен тристаен апартамент в к-с Магнолия Форест . Ж...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 81ημέρες

Τοποθεσίες

бул. България
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ