SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
99 000 €
(925 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
107 τ.μ.
бул. Христо Ботев

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава апартамент, ново тухлено строителство в завършен вид, пред акт 16, в Централната част на квартал Възрожденци, в района на магазин Ф-58. Жили...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 158ημέρες
Ενημερώθηκε: 158ημέρες

Τοποθεσίες

бул. Христо Ботев
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ТБС БГПРОПЪРТИС