SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
873 289 €
(13 862 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
63 τ.μ.
Church Street

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unit 401 - facing South. Comprised of one bedroom, one bathroom, kitchen, living room/dining room combined, a (wet area shower) separate tub with larg...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΛούτροΚαμπίνα ντουςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠεζοδρόμιοΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 490ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Church Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Bermuda