SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
659 000 €
(6 337 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
104 τ.μ.
Apfelgasse, Schwarzach

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dieses sonnige 5-Zimmer-Penthouse in Schwarzach begeistert mit Süd-West-Ausrichtung und Sonne von früh bis spät. In ruhiger Lage genießen Sie eine sch...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Apfelgasse, Schwarzach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Real GmbH