SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
252 000 €
(7 875 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
32 τ.μ.
Mayrhofen

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zum Verkauf steht eine außergewöhnlich vielseitige Wohnimmobilie in Mayrhofen – einem der wirtschaftlich stärksten Tourismus- und Arbeitsstandorte Tir...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Mayrhofen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Aurum Immobilien GmbH & Co KG