SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
679 000 €
(7 073 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
96 τ.μ.
Lofer

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Diese moderne Wohnung befindet sich im 2. Obergeschoss eines kürzlich fertiggestellten Mehrfamilienhauses mit insgesamt 11 Wohneinheiten, in einer ruh...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΞεχωριστή τουαλέταΤζάκιΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Lofer
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PMI REAL ESTATE GMBH