SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
379 000 €
(5 338 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
71 τ.μ.
Brennergasse, Liesing

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Diese besondere 3-Zimmer-Gartenwohnung vereint das Beste aus zwei Welten: das Gefühl eines eigenen Hauses und den Komfort einer Wohnung. Auf rund 71 m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Brennergasse, Liesing
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Real GmbH