SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
325 000 €
(6 771 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
48 τ.μ.
Fieberbrunn

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese hochwertig kernsanierte Eigentumswohnung vereint modernes Wohnen mit alpinem Flair in einer der gefragtesten Lagen von Fieberbrunn. In sonniger ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Fieberbrunn
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEAM Höfinger GmbH