SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 490 000 €
(12 627 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
118 τ.μ.
Wildgrubgasse, Döbling

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

DIE POLE POSITION VON WIEN.In einer der diskretesten und zugleich eindrucksvollsten Lagen des 19. Bezirks präsentiert sich diese selten verfügbare Woh...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Wildgrubgasse, Döbling
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX Immobilien in Lachen