SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
645 000 €
(5 000 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
129 τ.μ.
Röcken, Dalaas

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Seltene Kaufgelegenheit im Klostertal:
Die Wohnung erstreckt sich über zwei Ebenen und bietet 4 Schlafzimmer mit insgesamt 8 Betten, zwei Südbalkone, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Röcken, Dalaas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SkyLead Real GmbH - Bregenz