SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
734 479 €
(7 983 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
92 τ.μ.
Hutt Street, Adelaide

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located on Hutt Street, this apartment presents an exceptional lifestyle opportunity defined by contemporary sophistication, premium finishes, and unr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Hutt Street, Adelaide
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SY Luxury Real Estate