SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
630 000 €
(4 468 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
141 τ.μ.
Camí de l'Home Dret

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα141 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Descobreix Prat de la Riba, una exclusiva promoció d´obra nova que redefineix el concepte de vida a la muntanya. Ubicada a l'encantador poble d'El Tar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Camí de l'Home Dret
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nou Aire Immobiliària