SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
236 987 €
(376 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
630 τ.μ.
San-Pédro

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

X'tan Ha Waterfront Resort – Condo 2A Beachfront Condo with Spectacular Views on Ambergris Caye, Belize Wake up to the sound of gentle waves and the g...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΕπιπλωμένοΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 38ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

San-Pédro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Belize Coastal Real Estate

Belize Coastal Real Estate