SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
155 175 €
(1 385 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
112 τ.μ.
Sahl Hasheesh

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

IL Bayou – 2BR Chalet with Private Garden🏡 Experience resort living in the heart of Sahl Hasheesh. This 2‑bedroom chalet combines modern design with ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Sahl Hasheesh
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay