SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
133 226 €
(740 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
180 τ.μ.
Sahl Hasheesh

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Red Hills offers 2‑Bedroom apartments with pool and garden views, perfect for families or long‑term residents. These units combine generous layouts, m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Sahl Hasheesh
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay