SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
171 873 €
(1 420 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
121 τ.μ.
مارينا الغردقة

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Cala Sahl Hasheesh – Penthouse with Roof Terrace | Luxury Red Sea LivingA spacious 2-bedroom penthouse with private roof terrace, ideal for high-end l...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

مارينا الغردقة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Padsabroad