SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
50 360 €
(699 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
72 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏖️ Atlantis Resort – Phase One ✨ 💰 Total Price: 3,893,667 EGP ≈ 62,950 € 🔥 Cash Price (20% OFF): 3,114,934 EGP ≈ 50,360 €💳 Payment Plan:20% Down P...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development