SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
49 600 €
(870 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
57 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏡 Studio – ORO BeachSize: 57 sqm – 5th Floor – Street ViewTotal Price: 3,909,345 EGP ≈ 62,000 €Cash Price (20% Discount): 3,127,476 EGP ≈ 49,600 €Pay...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development