SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
57 272 €
(1 397 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
41 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Marvento Beach Resort is a premium beachfront development in Hurghada, offering a unique blend of modern luxury, comfort, and high investment potentia...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development