SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
204 931 €
(1 767 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
116 τ.μ.
شارع الشيراتون

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Beautifully furnished 116 sq.m. apartment located on the first floor in the prestigious beachfront The View residence.The apartment features a well-de...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الشيراتون
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KIKO Real Estate