SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
48 800 €
(787 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
62 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Own your unit at La Mora Resort – Arabia District, Hurghada, one of the city’s most prestigious fully integrated residential resorts. Offering a prime...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay