SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
56 753 €
(901 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
63 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

✨ florinza khamsin – move in now & start earning immediatelywhy wait for years to receive your property?at florinza khamsin… your unit is ready today ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development