SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
50 998 €
(1 133 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

  📍 Location: Level Four – Marvento Resort 📐 Type: Studio 🌊 View: Sea & Pool 📏 Size: 45 sqm💰 Original Price: 4,215,750 EGP ≈ 67,965 € 💵 Cash Dea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development