SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
11 520 €
(360 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
32 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Hurghada Heights- Mamsha (Promenade) Hurghada Heights offers modern living with resort-style vibes on the Hurghada Promenade (Mamsha), one of the most...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development