SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
107 305 €
(813 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
132 τ.μ.
شارع الشيراتون

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏖️ Atlantis Resort is located in the heart of Hadaba, spanning 41,500 m² with high-quality construction. The complex offers outdoor and indoor pools,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الشيراتون
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay