SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
47 200 €
(1 180 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
40 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Hurghada Heights – HurghadaLocated in the heart of the vibrant Hurghada Promenade (Mamsha), Hurghada Heights is a modern residential and investment de...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΘέαΠάτωμαΤύπος κτιρίουΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΘερμοσίφωναςΠλυντήριοΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΑπαραίτητη η ανασυγκρότησηΜοντέρνΡουστίκ στυλΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένοΕμπορικός

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development