SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
65 405 €
(769 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
85 τ.μ.
ميدان شيري

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Stone Heights – HurghadaLocated in the elevated area of El Hadaba (Sheraton), Stone Heights is a modern residential development offering a unique blen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

ميدان شيري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Hurghadians Property development