SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
72 000 €
(1 108 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
شارع الشيراتون

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sea & Pool View 1-Bedroom Apartment for Sale | Ready to Move | Hurghada HadabaDescription📍 LocationHadaba Road, Hurghada2 minutes to Sheraton StreetA...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الشيراتون
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Homes Bay