SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
210 000 €
(2 386 € / m²)
Verkauf
4
1
88 m²
Brajda, Grad Rijeka

schlafzimmer4
wohnung88 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodaju je stan u Rijeci, u naselju Brajda, koji se prostire na 88,72 m2. Ovaj prostrani stan sastoji se od dugog hodnika koji vodi do tri međusobn...

Andere
Alter des Angebots: 459Tage
Aktualisiert: 419Tage

Ortschaften

Brajda, Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

No.1 Nekretnine

Marica Sorić