SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
2 880 000 €
(17 246 € / m²)
Verkauf
4
1
167 m²
Ichsan Ali, Moutallos

schlafzimmer4
wohnung167 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

En enestående penthouse-lejlighed med 4+ soveværelser er til salg i Paphos – en fascinerende kystby, hvor kulturarv, naturskønne landskaber og en sofi...

Parameter

Ausstattung & Funktionen

Generiert aus KI

SichtNatürliches lichtGehwegSicherheitKüchengeräte

Andere
Alter des Angebots: 163Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Ichsan Ali, Moutallos
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

John Taylor Cyprus