SUPA24
289 682 €
(3 812 € / m²)
Verkauf
2
1
76 m²
البطائح

schlafzimmer2
wohnung76 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Lokalizacja: JVC Dubai Mieszkanie 2 pokojowe 2 łazienki W pełni wyposażona kuchnia Nowy brandowany budynek Siłownia Basen Ochrona i recepcja 24/7 Powi...

Andere
Alter des Angebots: 281Tage
Aktualisiert: 101Tage

Ortschaften

البطائح
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

KORONA

Tomasz Makałus