SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
195 000 €
(1 083 € / m²)
Verkauf
5
2+
180 m²
Selahattin Yaman Caddesi

schlafzimmer5
wohnung180 m²
badezimmer2+
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Mahmutlar’da yer alan bu denize sıfır 4+1 dubleks daire, eşsiz deniz manzarası ve geniş yaşam alanıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.🏡 DAİRE ÖZELLİKL...

möbliert
Alter des Angebots: 52Tage
Aktualisiert: 52Tage

Ortschaften

Selahattin Yaman Caddesi
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BEST HOUSE ALANYA