SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
90 000 €
(857 € / m²)
Verkauf
3
1
105 m²
Bahçeli Caddesi

schlafzimmer3
wohnung105 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

🏡 DEMİRTAŞ'TA KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde donatılmış, huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sizi bekliyor. Denize y...

Andere
Alter des Angebots: 307Tage
Aktualisiert: 32Tage

Ortschaften

Bahçeli Caddesi
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BEST HOUSE ALANYA