SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
164 516 €
(2 006 € / m²)
Verkauf
3
1
82 m²
Sokolská, Trautenau
Belag

schlafzimmer3
wohnung82 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

PRODEJ BYTU SE ZAHRADOU V TRUTNOVĚ

Aktuálně nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+kk (změna dispozice z 3+1), a to v Trutnově, ulici Sokolsk...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Sokolská, Trautenau

Öffentliche Einrichtungen

EVOLUCE group s.r.o.

Mgr. Petr Čížek