SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
172 801 €
(3 677 € / m²)
Verkauf
2
1
47 m²
Revoluční, Saar
Belag

schlafzimmer2
wohnung47 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Zapomeňte na nudný standard. Tohle 2+1 vás nadchne stylovým obývacím pokojem a designovou kuchyní, na které se rozhodně nešetřilo. Stěhovat se můžete ...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Revoluční, Saar
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Luboš Pokorný - Prodejme.to - Brno