SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
410 699 €
(5 550 € / m²)
Verkauf
3
1
74 m²
Družstevní ochoz, Prag 4
Belag

schlafzimmer3
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte bydlení, kde se každé ráno probudíte s výhledem na Pražský hrad, Petřín a siluetu Vinohrad? Nabízíme k prodeji exkluzivní byt o dispozici 3+1 ...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Družstevní ochoz, Prag 4

Öffentliche Einrichtungen

QARA s.r.o.

Milan Škoda