SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
316 878 €
(4 225 € / m²)
Verkauf
3
1
75 m²
K Závorám, Prag 12
Belag

schlafzimmer3
wohnung75 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Jsou byty, které hledáte podle dispozice.
A pak jsou byty, které si vás získají hlavně místem, kde se nachází.

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

K Závorám, Prag 12

Öffentliche Einrichtungen

Tranová & Šlosar

Marek Šlosar