SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
179 094 €
(3 256 € / m²)
Verkauf
2
1
55 m²
Alešova, Pilsen
Belag

schlafzimmer2
wohnung55 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, která se nachází v Plzni - Bory, v ulici...

Andere
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Alešova, Pilsen

Öffentliche Einrichtungen

Jiří Hrnčíř

Vladimír Drmota