SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
191 203 €
(3 414 € / m²)
Verkauf
2
1
56 m²
Politických vězňů, Pilsen
Belag

schlafzimmer2
wohnung56 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme světlý a dobře dispozičně řešený byt o velikosti 2+1 a výměře 56 m², umístěný ve 4. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu po kompletn...

Andere
Alter des Angebots: 13Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Politických vězňů, Pilsen
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Korunková Pavlína - Dobrébydlení Trading s.r.o.