SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
205 483 €
(2 537 € / m²)
Verkauf
3
1
81 m²
Dolnokubínská, Pilgrams
Belag

schlafzimmer3
wohnung81 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte pro svou rodinu domov, kde se nebudete muset omezovat žádnými kompromisy? Toužíte po moderním bydlení v "top kvalitě", které je díky energetic...

Teilmöbliert
Alter des Angebots: 51Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Dolnokubínská, Pilgrams
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

4fin Reality Better together, a.s.

Marie Bardová