SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
142 068 €
(2 960 € / m²)
Verkauf
2
1
48 m²
Čujkovova, Ostrau
Belag

schlafzimmer2
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodej bytu 2+1, ul. Čujkovova, Ostrava – Zábřeh

Nabízíme k prodeji útulný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 48,6 m², nacházející ...

Andere
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Čujkovova, Ostrau
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.