SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
94 555 €
(1 525 € / m²)
Verkauf
2
1
62 m²
Michalská, Ostrau
Belag

schlafzimmer2
wohnung62 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1, která je vymezena v rodinném domě na adrese Michalská 855 v Ostravě. Nemovitost se nachází v klid...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Michalská, Ostrau

Öffentliche Einrichtungen

Comfort reality CZ, s.r.o.

Marek Bijok