SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
217 984 €
(3 758 € / m²)
Verkauf
2
1
58 m²
Karla Pokorného, Ostrau
Belag

schlafzimmer2
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji moderně zrekonstruovaný byt 2+1 se zaskleným balkónem v osobním vlastnictví na ulici Karla Pokorného v Ostravě-Porubě.

Teilmöbliert
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Karla Pokorného, Ostrau

Öffentliche Einrichtungen

AZET Reality

Marek Ďuriš