SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
65 462 €
(1 284 € / m²)
Verkauf
2
1
51 m²
Masarykova třída, Orlau
Belag

schlafzimmer2
wohnung51 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o celkové ploše 51 m², nacházející se na ulici Masarykova třída 948 v Orlové-Lutyni.
Byt je umístěn v 8. nadzemním podlaží ...

Andere
Alter des Angebots: 46Tage
Aktualisiert: 46Tage

Ortschaften

Masarykova třída, Orlau

Öffentliche Einrichtungen

OKF REALITY investiční, s.r.o.

Mgr. Michal Prőll / jednatel