SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
176 353 €
(2 416 € / m²)
Verkauf
3
1
73 m²
Niwnitz
Belag

schlafzimmer3
wohnung73 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji družstevní podíl s možností převodu do osobního vlastnictví. Byt je prostorný, světlý o dispozici 3+1 o užitné ploše 73m2 v klidné ...

Gas
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Niwnitz

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Pavel Šimčík