SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
473 053 €
(2 884 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
164 m²
Komenského, Nikolsburg
Belag

schlafzimmeratypical
wohnung164 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji unikátní penthouse o celkové užitné ploše 200m2, nacházející se v žádané lokalitě - Mikulov. Tento moderní penthou...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Komenského, Nikolsburg
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Jana Krejčí - Jana Krejčí