SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
88 406 €
(1 579 € / m²)
Verkauf
3
1
56 m²
Na Kopci, Karviná

schlafzimmer3
wohnung56 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte byt pro sebe či svou rodinku na žádaném místě?

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o velikosti 3+1/56 m2 +zasklená prostorná lodžie na ul. N...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Na Kopci, Karviná
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Ing. Nela Lesňáková Matušková