SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
164 003 €
(2 000 € / m²)
Verkauf
2
1
82 m²
Sokolovská, Karlsbad
Belag

schlafzimmer2
wohnung82 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej zrekonstruovaného bytu 2+1, situovaného ve 4. patře cihlového domu s výtahem, přímo v centru čtvrti Rybáře v ...

Andere
Alter des Angebots: 136Tage
Aktualisiert: 76Tage

Ortschaften

Sokolovská, Karlsbad

Öffentliche Einrichtungen

DůmRealit

Miloš Štěpánek