SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
122 171 €
(4 363 € / m²)
Verkauf
2
1
28 m²
Ostravská, Friedeck-Mistek
Belag

schlafzimmer2
wohnung28 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme ke koupi byt po luxusní rekonstrukci o dispozici 2+kk s užitnou plochou 28 m², který se nachází v panelovém domě na ulici Ostravská ve Frýdku...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Ostravská, Friedeck-Mistek

Öffentliche Einrichtungen

Ing. Ondřej Klvač

Adam Mrkvička