SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
246 399 €
(6 484 € / m²)
Verkauf
1
1
38 m²
Křížkovského, Brünn
Belag

schlafzimmer1
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle sebe? Nebo investiční příležitost, která dává smysl? Tento světlý byt 1+kk o dispozici s prostornou ...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Křížkovského, Brünn
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Dominik Janík